IDEALNE MIEJSCE NA SZKOLENIA I INTEGRACJĘ W DOMU POLONII W OSTRÓDZIE!NOCLEG Dom Polonii w Ostródzie położony jest w centrum miasta, u zbiegu głównych węzłów komunikacyjnych, w pobliżu wielu ważnych firm i instytucji Dzięki temu jest atrakcyjnym miejscem pobytu odwiedzających Gości, podróżujących zarówno w celach służbowych jak i turystycznych.

 

 

W pobliżu znajdują się również: Aquapark, Centrum Sportu i Rekreacji, fitness, bowling czy Jezioro Drwęckie z otaczającym je deptakiem.

 

W naszymDomu Polonii mają Państwo do dyspozycji 81 miejsc noclegowych w 36 wygodnie urządzonych pokojach. Dla każdego Gościa udostępniamy bezpłatny parking oraz bezprzewodowe łącze internetowe w całym obiekcie.Bliskość jezior i lasów, mnóstwo atrakcji w mieście oraz gościnność naszego Domu Polonii sprawią, że Państwa pobyt będzie udany i niezapomniany.
KONFERENCJE I SZKOLENIA Dom Polonii to idealne miejsce na organizację szkoleń i konferencji. Posiadamy 2 wielofunkcyjne sale z dostępem do światła dziennego, wyposażone w ekrany i flipcharty.

 

Przestronne pomieszczenia z dostępem do sieci internetowej zapewnią komfort, wygodę i prawidłowy przebieg spotkania.

 

Mogą Państwo zorganizować w nich zarówno kameralne rozmowy biznesowe z Klientami, jak również szkolenia oraz konferencje do 60 osób.BANKIETY I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 

Do dyspozycji oddajemy również 2 sale restauracyjne. Sala mniejsza posiada tworzący przytulny klimat kominek i przeznaczona jest dla około 40 osób. Idealnie nadaje się na organizację wieczorów integracyjnych, spotkań towarzyskich czy kameralnych eventów.

 

Druga, nowa Sala Bankietowa przeznaczona jest dla 80 osób i z pewnością sprawdzi się w organizacji bankietów, uroczystych kolacji dla Klientów, przyjęć okolicznościowych i firmowych.

 

Bogactwo oferowanych atrakcji, miła obsługa i funkcjonalne zaplecze konferencyjne zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w rodzinnym gronie jak i udane spotkanie biznesowe.

       
brak danych
brak rabatów
Czajnik
Dostęp do TV
Internet WiFi
Karty płatnicze
Kominek
Niepełnosprawni
Parking
Prysznic
Recepcja
Sejf
Tylko dla niepalących
Winda
Zwierzęta domowe

Bankiety
Dancing
Konferencja
Wesela

Dom Polonii w Ostródzie

Ostróda, ul. Pieniężnego 6

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

1558

Popularność obiektu

23€ - 68€

100PLN - 290PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Pokój 2 osobowy z łazienką 23 200

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij