Szlak Wielkich Jezior

Jeżeli planujesz wypoczynek na Mazurach, zapraszam do mojego gospodarstwa agroturystycznego. Atrakcyjne położenie w samym centrum Mazur, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich czyni z tego miejsca wspaniałą bazę zarówno dla żeglarzy, jak i osób pragnących w spokoju poświęcić się spacerom, wycieczkom rowerowym, wędkarstwu, zbieraniu grzybów, rejsom jedno lub wielodniowym itp. . ...

 

Górkło jest położone nad jeziorem Jagodne w centralnej części szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 15 km od Mikołajek i ok.3o km od Giżycka. Dysponujemy łodziami wędkarskimi, kajakami, jachtem żaglowym /w czasie gdy nie jest czarterowany/ Istnieje możliwość wypożyczenia jachtu ze sternikiem lub bez. Na naszej posesji możesz pozostawić samochód /w cenie/.Całość posesji ok.3ha, w tym rybny staw. Pokoje 2-3 osobowe. Do dyspozycji gości kuchnia z wyposażeniem /w tym zabytkowa kuchnia węglowa. Grill lub ognisko przy stawie. Duża świetlica z TV. Gospodarstwo położone ok.1km poza wsią zapewnia ciszę spokój i nie skrępowaną prywatność. Gospodarstwo nie prowadzi hodowli zwierząt. Mile widziane zwierzęta domowe.

 

Cena od 30 zł za 1 osobę/dzień.

Oferta całoroczna Oferujemy również pobyt z wyżywieniem całodziennym lub częściowym

Nr konta przesyłam po kontakcie telefonicznym lub e-mail.

tel 796 35 28 83

dess1@wp.pl

www.mikolajki-dess.pl

W przypadku rezerwacji wymagamy uiszczenia bezzwrotnej zaliczki w wysokości ok. 30% ceny wynajmu. Pozostała część płatna w dniu przyjazdu. Zapraszam.

       
14 km do mikołajki
23 km do gizycko
13 km do ryn
dzieci do lat 12
dzieci do lat 3
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Kominek
Lodówka
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Prysznic
Radio
Sejf
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia sprzętu sportowego

brak danych

Szlak Wielkich Jezior

Mikołajki, Górkło 25

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

3442

Popularność obiektu

7€ - 12€

30PLN - 50PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski Rosyjski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij